Büyük Blog Takip Etkinliği

Büyük blog takip etkinliği:
Selamlar yepyeni bir blog keşif etkinliği başlatıyoruz.Etkinliğimizin bir süresi yoktur bir yıl,iki yıl sonra bile gelseniz kabulümüzdür.Biliyoruz ki hala bloguna önem veren ve onu geliştirmek için çabalayan fakat takipçisi sayısı artmadığı için üzülen çok sayıda arkadaşımız var.Bizde instagramda çok moda olan takip etkinliklerinden etkilenerek bloggerlar için blog takip etkinliği yapmaya karar verdik.
Yapacağınız işlemler son derece basit ve etkili,kurallara herkesin uymasını rica ediyorum bu şekilde etkinliğimiz başarıya ulaşabilir.Blogları takip ettikten sonra bile birbirimize ziyaretlerimizi sürdürürsek tıklanma,yorum sayımız artar ve site trafiğimiz olumlu yönde etkilenir.
Gelelim kurallara:

-Aşağıda linkleri bulunan bloglara tıklayıp izleyiciler bölümünden yani GFC butonundan  takibe alalım.O bloglarda bulunan bu yazıyı bularak altına yorum yazalım.Bu şekilde bütün arkadaşlarımız sizlere geri dönüş sağlayacaktır.Geri dönüşler anında olmayacaktır çünkü herkes vakit bulup da her gün internete giremeyebiliyor fakat mutlaka bir kaç içinde bütün arkadaşlar takibe alarak bloglarınıza yorum yapacaktır içiniz rahat olsun.

Yorum yapan diğer arkadaşlarında bloglarına giderek "Büyük Blog Takip Etkinliğinden geldim."diyerek yorum yaparsanız eminim bütün arkadaşlar bir kaç gün içinde geri dönüş yapacaktır.Lütfen kimse diğer katılanlar gelsin diye beklemesin herkes yorum yapanlara gitmeye çalışsın.Diğer link verdiğim blogger arkadaşlarında yazılarına bir çok yorum geleceğini düşünürseniz bir anda bir çok takipçiniz olacaktır.

-Bu yazıyı Google Plustada paylaşalım yani +1 yapalım ki bir çok blogger yazımızı görsün daha büyük kitlelere ulaşabilelim.

Ve gelelim linklere:11-https://sezersadet.blogspot.com.tr/

12-https:// bahceperim.blogspot.com.

13-https://ruhsa.blogspot.com.

14-http//www.eceevren.com

15-https://sezersadet2.blogspot.com.

22 yorum:

 1. Bu listeyi güncellemelisin. Ve hoşgeldin.

  YanıtlaSil
 2. bol katılımlı bir etkinlik olur inşallah, hoşgeldiniz Saadet Hanım :)

  YanıtlaSil
 3. Etkinliğimize katıldığınız için teşekkürler. Sizi Google Plus ve İzleyici bölümünden takipteyim.

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Teşekkür ederim.Hoş geldiniz sayfama.Sevgiler :)

   Sil
 4. etkinliğe nasıl katılıcaz

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Resmi ve yazıları alıp ,kendi isminizi de en alta yazıp blogunuzda Yayınlayabilirsiniz.Yayınınızı diğer gruplarda paylaşabilirsiniz.

   Sil
 5. Abla yaz benide yaz 😛😛😛

  YanıtlaSil
 6. Merhaba. etkinliğimize katıldığınız için teşekkür ederiz. Sayfanızı izlemeye başladım. Ayrıca google plus da da takibe aldım. siz de bloguma abone olursanız çok sevinirim. Etkinlik tanıtımında da yazdığı üzere woırdpress tabanlı olduğu için e-mail adresinizi yazarak abone oluyorsunuz. Daha sık görüşebilmek üzere. bekliyorum. sevgiler.

  YanıtlaSil
 7. Teşekkür ederim.Sayfama hoş geldiniz 😊 Abone olmuştum fakat bir daha kontrol edeyim.Sayfanızı her zaman ziyaret edeceğim.Sevgiler😊

  YanıtlaSil
 8. Büyük blog takip etkinliğinden geliyorum. Sizi takipteyim. Bana da beklerim:)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Nur Hanım hoş geldiniz sayfama.Ben de sizi takibe aldım.Sevgiler 😊

   Sil
 9. Büyük blog takip etkinliğinden geliyorum, takipteyim :) Başarılar diliyorum :)

  YanıtlaSil
 10. Teşekkür ederim.Sayfama hoş geldiniz.Ben de sizi takipteyim.Sevgiler :)

  YanıtlaSil
 11. Merhabalar büyük blog takip etkinliğinden geldim.

  Herkesi bloğumuza bekliyoruz :)

  ikizgezegen.blogspot.com.tr

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Aramıza hoş geldiniz. Takipteyim. Sevgiler :)

   Sil

YORUMUNUZ İÇİN TEŞEKKÜR EDERİM, EN KISA ZAMANDA CEVAPLAYACAĞIM.

Mutlu ol hasta olma

Eğer hasta olmak istemiyorsan : Duygularını anlat. * Saklanan veya baskılanan heyecan ve duygular; gastrit, ülser, bel fıtığı, be...